HAKKIMIZDA

Fi Club Spa & Wellness ile masajın bedeninize ve ruhunuza yaptığı güzellikleri keşfedin.

Ruhunuzun güzelliklerini açığa çıkarmak sadece birkaç doğru dokunuş ile mümkün.

Vücudumuz hem fiziksel hem de ruhsal olarak yorulmaya elverişli bir yapıya sahiptir. Günlük yaşamın beraberinde getirdiği stres ve yoğunluk ile bedenimiz de fiziksel olarak yorulmaktadır. Bu durum hepimizi mutsuz ve yaşamdan zevk almamaya itmektedir. Tam da bu noktada Türkiye’de bulunan 7 şubemiz ile sizlerin yorgunluklarını atmak için çalışıyoruz.

Alanında uzman ve sertifikalı kadromuz ile vücudunuzun derinliklerindeki enerjiyi ortaya çıkarmak için çalışmaktayız. Aynı heyecan ile başladığımız günlere ve siz değerli misafirlerimizin olumlu geri dönüşlerine minnet duyuyoruz.

Spa, Wellness ve masaj alanında sunduğumuz birçok hizmet ile salonumuza geldiğinizde yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Salonlarımızda son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ve doğal yağlarımız ile size bambaşka bir hizmet vaat ediyoruz.

Spa sizin mutluluğunuzun yanı sıra sağlığınızın da artması için önemli bir faktör oluşturuyor. Kan dolaşımınızı hızlandırırken aynı zamanda da ödemlerden kurtulmanıza olanak sağlar. Fizyolojik ve ruhsal tazelenme sunar.

Klasik Masaj

Günün stresini atabileceğiniz taptaze dokunuş.

Medikal Masaj

Daha sağlıklı bir yaşam için kendinizi ödüllerndirin.

Uzak Doğu Masajı

Uzak Doğu’nun arındırıcı dokunuşlarını hissedin.
icon-04

Hamam

Kese ve köpük ritüeli ile kendinize kültürel bir iyilik yapın.
icon-05

Cilt Bakımı ve Maske

Cildiniz için en saf ve doğal bakımı deneyin.