HİZMETLERİMİZ

İsveç Masajı

Dünyada en yaygın olarak kullanılan masajdır. Tüm masaj manipülasyonlarının toplandığı, teknik olarak geniş bir yelpazeye sahip ve kaslar üzerinde derin etkisi olan bir masaj uygulamasıdır.

Relaks Masajı

Ağrıyan bir omuzu oymak, endişeden kırışmış bir alın üzerinde elimizi gezdirmek hepimizin doğuştan var olan iyileştirici bir güçtür. Sağlığa ulaşmanın ve sağlıklı kalmanın en kolay yollarından biridir ve hepimiz bunu doğallıkla yaparız. Baş ağrısı, uykusuzluk ve stres tek bir basit araçta dindirilebilir. Relaks masajı içerisinde ki; lavanta-bergamot gibi rahatlatıcı özlerle cildinizi ve vücudunuzu huzura kavuşturmuş olursunuz.

Aroma Terapi Masajı

Tüm vücuda aromatik esanslarla birlikte ve kişi üzerinde rahatlatıcı manipülasyonlar kullanılmadan şiddet ve baskıyı düşük ahenk içinde, kişiyi dinlendiren bir masajdır.

Medikal Masajı

Vücudun hasar görmüş yada yorgun düşmüş bölgesinin eski haline dönmesi için uygulanan bir masaj çeşididir. Hastanın yaşam kalitesini artırmak, kabiliyet kazandırmak ve psikolojik destek sağlamak amacıyla yapılan masaj türüdür.

Mandara Masajı (4 El)

İki uzman tarafından ritmik olarak uygulanan masaj türüdür. Özellikle lenf ve dolaşım sisteminde etkili olan ruhu ve bedeni sakinleştiren, tüm organizmaya yayılan rahatlatıcı bir etkisi vardır.

Kese-Köpük Masajı

Vücuttaki ölü derinin atılarak, gözeneklerin açılmasını ve derinlemesine temizlenmesini sağlar. Ardından yapılan köpük banyosu ile vücudunuz hem arınmış hem de yenilenmiş bir şekilde günün stresinden ve kirinden arınmış olacaktır.

Kahve Peeling

Vücudunuza dinlendirici bir kahve molası verin. Kahve özlerine denizi karıştırarak cildinize kese yardımıyla uygulanmaktadır. Bu işlem sonunda cildiniz ölü hücrelerden arınarak ipeksi bir pürüzsüzlük kazanacaktır. İnceltici, sıkılaştırıcı, yenileyici ve toksinlerde arındırıcı bir özelliğe sahiptir.

Anti Selülit Masajı

Selülit problemi yaşayan kişiler için yapılan özel tekniklere sahip bir masaj şeklidir. Selülit, genellikle kadınların karşılaştığı bir problemdir. Bu problemin ortaya çıkmasındaki en büyük neden ise yağ dokularının dengesiz ve sorunlu olmasıdır Bunun yanı sıra hormonlarda ortaya çıkan sorunlar, düzensiz beslenme ve hayat tarzı da selülit problemini tetiklemektedir.

Spor Masajı

Yoğun aktiviteler öncesinde ve sonrasında uygulanan masajdır. Vücuda yük olan yorgunluk maddelerinden kurtarır. Kas sertliklerini ve krampların zararlı yan etkisinden koruyarak bunların sebep olabileceği kas zedelenmesi ve lif kopmalarını önler.

Bali Masajı

Bali masajı adını Endonezya’nın küçük, volkanik bir adası olan Bali’den alır. Tüm vücuda güçlü hareketlerle uygulanan bali masajı diğer masaj türlerinde olduğu gibi kan dolaşımını hızlandırıp kas gerginliğini azaltarak vücutta rahatlama yaratır Enerji merkezlerini dengeleyerek tüm iç sistemlerin birbirileriyle bütünleşmesini sağlar.

Shaitsu Masajı

Shaitsu kökenini Japonya’dan alan geleneksel bir şifa yöntemi olup ruh, zihin ve bedeni bir arada bütün olarak inceleyen şifa sanatıdır. Shaitsu parmak basıncı anlamına gelmesine rağmen bu masaj çeşitli kombinasyonlarla zenginleştirilmiştir. Doğru kasa doğru hareketle baş parmak, avuç içi, yumruk, diz ve dirsekler kullanılarak uygulanır. Shaitsu’nun temel prensibi, kişinin bedeninde ve zihninde sağlıklı bir armoni yakalamaktır.

Fitness ve Spor

Sporu hayatımızın önemli bir parçası haline getirmek kendimize yaptığımız iyiliklerin belki de en önemlisidir. Sporu yaşamınızın vazgeçilmez bir parçası haline getirin.