Hizmetlerimiz

Masaj Çeşitlerimiz

Fi Club SPA Masaj Paketleri 515x1024 Hizmetlerimiz

Harika Bir Masajla Yeniden Doğuş

İnsan vücudu hem fiziksel hem de ruhsal anlamda yorulmaya elverişlidir. Günlük hayatın yoğun temposunun beraberinde getirdiği stres, iş yoğunluğu, şehrin kalabalığıyla birlikte bedeninizi ve ruhunuzu bir halsizlik kaplamakta ve bu halsizlik, siz fark etmeseniz bile sizi mutsuz etmektedir. “Kendine bir iyilik yap” sloganıyla bu yola çıkan Fi Club Spa & Wellness bedeninize ve ruhunuza yansıyan bu yorgunlukları masaj fırsatlarıyla üstünüzden atmaktadır.

Spa nedir?

Latincede “Selus Per Aqua” yani “Su ile Gelen Sağlık” anlamına gelir. SPA’nın kökenleri de Romalılara uzanmaktadır. Zaman içinde Avrupa’ya yayılan SPA temel olarak su ile yapılan terapi ve bakımları kapsar. Ülkemizde ise Spa tam anlamıyla Masaj ve Türk Hamamı ile bütünleşmiş durumdadır.

 

Spa için nereye gidebilirim?

Önceleri  Spa kelimesi  ve Spa bilgisi lüks Sekmentinde iken şimdilerde ise; açılmış ve aktif olarak hizmet veren birçok spa merkezi sayesinde insanların kolaylıkla ulaşabileceği ve her bütçeye uygun hizmet alabileceği, insanların iş stresinden ve yoğunluğundan kolaylıkla kaçıp yeniden yenileyebildiği bir dinleme ve rehabilite merkezleri bulunmaktadır.

 

Spa Size Ne Katar?

Yoğun bir iş temposunda uzayan mesailere, saatleri bulan trafiklere, şehirlerin kalabalığına ve gürültüsüne uzun dönem maruz kalan bireyin yaşadığı fiziksel ve ruhsal deformasyonları iyileştirici ve yenileyici bir yönüne sahiptir SPA Merkezleri.

Nefes alabildiğinizi hissedecek, gününüzün ve hayatınızın  geri kalanında daha sağlıklı kararlar alabilecek, Stres ve sinire bağlı olarak meydana gelmiş rahatsızlıklardan uzaklaşmış olacak, iş veriminizi arttırmış olacak ve en önemlisi yaşamanın tadına varacak pozitif bir yaklaşımla kendinize ve ailenize daha sağlıklı  zaman ayırmanızı sağlayacaktır…

Masajın Bedeninize ve Ruhunuza Yaptığı İncelikleri Keşfedin

Farklı lokasyonlarımız ve her bütçeye uygun fırsatlarımız ile birlikte stresin vücudunuza yansıyan etkilerini azaltmak ve canlanmış hissetmenizi sağlamak amacıyla, bedeninize ve ruhunuza ince dokunuşlar yaparak hizmet vermekteyiz. Fi Club Spa & Wellness, Spa & Masaj kategorisindeki fırsatları ile sektörde rakiplerini geride bırakarak siz güler yüzlü müşterilerimize hizmet vermek için her zaman yardımcı olmaya hazır ekipmanıyla her geçen gün müşteri kitlesini genişletmektedir (Fi Club Spa & Wellness). Siz güler yüzlü müşterilerimiz sayesinde ise işimize daha da çok bağlanmaktayız (Fi Club Spa & Wellness).

 

Fi Club Spa & Wellness’i Özel Kılan Bu fırsatların Vücuda Bilimsel ve Psikolojik Yansımaları Nedir

 

Günlük hayatın getirdiği sorumluluklar ve aynı zamanda şehir hayatının yoruculuğu hem bedenimizi hem de ruhumuzu hırpalamaktadır. Üzerimizdeki bu yorgunluğu dinlenerek atmaya çalışsak da bu yorgunluklar kaslarımıza kadar etki ettiğinden yorgunluğu vücudumuzdan atmak o kadar da kolay değildir. Bu işin eğitimini almış, sertifikalı uzmanlar, masaj esnasında vücudunuzda yorgunluğun biriktiği belli noktalara yoğunlaşarak kaslarınızdaki yorgunluğun atılmasını ve kendinizi daha mutlu hissetmenizi sağlar (Fi Club Spa & Wellness). Özellikle kış aylarında kaslarınıza yansıyan bu yorgunluk, düzenli olarak yaptırılan masaj seanslarıyla vücudunuzdan atılır ve rahatlamış bir vücut ile güne daha zinde başlar ve psikolojik olarak kendinizi daha mutlu hissetmenizi sağlar (Fi Club Spa & Wellness). Fi Club Spa & Wellness’i Özel Kılan Bu fırsatların Vücuda Bilimsel ve Psikolojik Yansımaları arasında bunları sıralamak mümkündür.

 

Fi Club Spa & Wellness’i Özel Kılan Bu fırsatların Vücuda Bilimsel ve Psikolojik Yansımaları arasında şunları sıralamak da mümkündür: Düzenli masaj hücrelerin yenilenmesini ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar, aynı zamanda kan dolaşımını düzenler ve vücutta biriken ödemi atmaya yardımcı olur. Sindirim sisteminin daha iyi çalışmasına yardımcı olan masaj, metabolizmayı ve yağ yakımını hızlandırarak daha rahat ve sağlıklı bir biçimde kilo vermeye yardımcı olur. Kasların gevşemesi ve eklemlerin rahatlamasıyla birlikte hareket kabiliyeti de artar. Tıpkı düzenli sporda olduğu gibi düzenli masaj da rahat uyumaya ve uyku düzenin normale dönmesine yardımcı olur. İstatistiksel verilerden hareketle, bir kere masaj yaptıran bireylerin %92′ sinin ikinci masaj seansına da gittiği ve masajın etkilerinin günlük yaşantılarına da yansıdığını söylemek mümkündür.

 

Fi Club Spa & Wellness ailesi olarak biz bu faydaların farkında ve bilincindeyiz ve bundan hareketle her gün yepyeni fırsatlarla ve yeniliklerle sizlere faydalı ve yardımcı olmak adına hizmet vermekteyiz. Sizde bu fırsatlardan faydalanmak ve bu etkilerden geri kalmamak adına Fi Club Spa & Wellness’e gelebilir ve kendinize bir iyilik yapabilirsiniz.

 

Kendinize bir iyilik mi yapmak istiyorsunuz? O zaman sizi Fi Club Spa & Wellness’e bekliyoruz.

 

Fi Club Spa Wellness MSG Hizmetlerimiz

Fi Club Şubeler 34 Hizmetlerimiz