SPA VE WELLNESS

Spa ve Wellness ile canlanın!

Latince “Selus per Aqua” yani “Su ile Gelen Sağlık” anlamına gelen Spa günlük streslerinizden arınmanız için size doğal bir mutluluk sunuyor.

Yoğun bir iş temposundan uzayan mesailere, bazen saatlerce süren trafiklere ve şehirlerin kalabalığına maruz kalan birey için fiziksel ve ruhsal deformasyonları iyileştirici ve yenileyici bir dokunuş için Spa olmazsa olmazdır.

spa
Doğallık
spa
Saflık
spa
Güzellik
spa
Organik

Kökeni Romalılara uzanan Spa zaman içerisinde Avrupa’ya yayılarak temel olarak su ile yapılan terapi ve bakım anlamına gelmektedir. Ülkemizde ise Osmanlı ile birlikte meşhur olan masaj ve Türk Hamam’ı kültürü ile bütünleşerek yerini almıştır.

Fiziksel ve ruhsal deformasyonları onarır. Her nefes alışınızı hissetmenizi sağlar. İş veriminizi arttırırken yaşamdan tat almanızı sağlayacak özgüven ve enerjiye sahip olmanızı sağlar.

Fi Club Spa olarak Türkiye’nin birçok yerinde tam 7 Spa Merkezi ile hizmetimizi sürdürmekteyiz. Spa Merkezlerimize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Fi Club Spa & Wellness olarak misafirlerimizi önemsiyoruz, onlar için dönemsel veya uzun vadeli abonelik ve promosyon paketleri sunmaktayız.

İnsan vücudu hem fiziksel hem de ruhsal olarak yorulmaya elverişlidir. Günlük hayatın yoğun temposu şehrin kalabalığı ve stres, bedenimizi ve ruhumuzu yormaktadır. Tüm bu streslerden kurtulmak için spa ve masaj yaptırmalıyız.

Spa Masajı günümüzde birçok kişi tarafından kolayca ulaşabilir konumda yer alan merkezlerde yaptırılabilir. Her bütçeye uygun olarak spa hizmeti alabileceğiniz rehabilite merkezleri bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinde bulunan spa merkezlerimizden destek alabilirsiniz.

Bünyemizde bulunan eğitimli personelimiz ile Medikal Masaj, Uzakdoğu Masajları, Hamam, Sauna ve Islak Alanlar Hizmeti, Cilt Bakımı ve Fitness Hizmeti sağlıyoruz.

Merkezimizde kullanılan yüksek kaliteye sahip masaj yağlarımızı internet sitemiz üzerinden online olarak güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Daha pozitif bir yaşama adım atmak için spa masajı sizin için en iyi seçim. Stresten arınmak ve tazelenmek için vücudunuza güzel bir hediye verin. Fi Club Spa & Wellness olarak uzman ve eğitimli kadromuz ile size en iyi spa deneyimini yaşatmak için buradayız.

Tıpkı düzenli spor yapmak gibi düzenli masajda hayatınızın düzene girmesi için vazgeçilmezdir.

Farklı lokasyonlarımız ve her bütçeye uygun fırsatlarımız ile stresin vücudunuza yansıyan etkilerini en aza indirmek ve kendinizi canlanmış hissetmenizi sağlamak en büyük amacımız.

Bedeninize ve ruhunuza ince dokunuşlar yaparak içinizdeki sağlığı keşfetmenize olanak sağlıyoruz.

Fi Club Spa & Wellness’ı özel kılan en önemli şeylerden bir tanesi de size sağlıklı bir yaşamın kapılarını açmasıdır. Düzenli masaj ile hücrelerinizin yenilenmesini ve bağışıklık sisteminizin güçlenmesini sağlayabilirsiniz.

Kese-Köpük Masajı ile vücudunuzdaki ölü derilerden kurtularak gözeneklerinizin doğal saflığına dönmesini sağlıyoruz.