SPA

Spa nedir?

Latincede “Selus Per Aqua” yani “Su ile Gelen Sağlık” veya “Su ile Gelen Sağlık” anlamlarına gelir. SPA’nın kökenleri de Romalılara uzanmaktadır. Zaman içinde Avrupa’ya yayılan SPA temel olarak su ile yapılan terapi ve bakımları kapsar. Ülkemizde ise Spa tam anlamıyla Masaj ve Türk Hamamı ile bütünleşmiş durumdadır.

Spa için nereye gidebilirim?

Önceleri  Spa kelimesi  ve Spa bilgisi lüks Sekmentinde iken şimdilerde ise; açılmış ve aktif olarak hizmet veren birçok spa merkezi sayesinde insanların kolaylıkla ulaşabileceği ve her bütçeye uygun hizmet alabileceği, insanların iş stresinden ve yoğunluğundan kolaylıkla kaçıp yeniden yenileyebildiği bir dinleme ve rehabilite merkezleri bulunmaktadır.

Spa Size Ne Katar?

Yoğun bir iş temposunda uzayan mesailere, saatleri bulan trafiklere, şehirlerin kalabalığına ve gürültüsüne uzun dönem maruz kalan bireyin yaşadığı fiziksel ve ruhsal deformasyonları iyileştirici ve yenileyici bir yönüne sahiptir SPA Merkezleri.

Nefes alabildiğinizi hissedecek, gününüzün ve hayatınızın  geri kalanında daha sağlıklı kararlar alabilecek, Stres ve sinire bağlı olarak meydana gelmiş rahatsızlıklardan uzaklaşmış olacak, iş veriminizi arttırmış olacak ve en önemlisi yaşamanın tadına varacak pozitif bir yaklaşımla kendinize ve ailenize daha sağlıklı  zaman ayırmanızı sağlayacaktır…

Masaj Çeşitlerimiz

KLASİK MASAJLAR
İsveç Masajı
Relaks Masajı
Aroma Terapi Masajı

MEDİKAL MASAJLAR
Medikal Masaj
Anti Selülit Masajı
Spor Masajı

UZAK DOĞU MASAJLAR
Bali Masajı
Shaitsu Masajı
Mandara Masajı

HAMAM ÇEŞİTLERİMİZ
Kese – Köpük Ritüeli
Kahve Peeling
Tuz Peeling
Yosun Masajı

CİLT BAKIM VE MASKE ÇEŞİTLERİMİZ
Klasik Cilt Bakım
Çikolatalı Bakım
Ballı Bakım
Mini Yüz Bakım
Yenileyici Bakım